Menu
Your Cart

Hakkımızda

Çökük Sihirbazı 2002 yılında ticari faaliyetine başlayıp günümüze kadar bir çok yetkili servis, lojistik merkezleri ve otomobil fabrikalarında Dolu Hasarı onarımı ve organizasyonu hizmetlerinde bulunmuştur.

Başarı ile sonuçlandırdığı bir çok işin ardından aktif olan şirketini büyütüp “ÇÖKÜK SİHİRBAZI OTOMOTİV TİC.LTD.ŞTİ” adıyla kurumsallaşmıştır.

İlk yıllarda şirket ekibi için kullanmakta olduğumuz ışık, ekipman ve aksesuarları Amerika, Almanya ve Hollanda ülkerinden ithal ederken şu anda yapmış olduğu 300.000 TL değerindeki yatırımı ile iki Atölye ve bir depo kurarak, ışık ve ekipman üretimine başladık.

Üretmiş olduğumuz bu ürünleri hem yurtiçi pazarına sunduk, hemde bir çok ülkeye ihracaat yapmaya başladık.

Ayrıca İzmit bölgesinde 500 M2’lik yeni şubesini açarak lokal ve park hasarlarında müşterilerimize hem daha iyi hizmet vermeye başladık hemde bu yeni yerimizde eğitim merkezimizi faaliyete sokmuş bulunmaktayız.


Vizyonumuz
Sektördeki yenilikleri uluslararası platformda takip ederek, ekip çalışmasının gücüne sonuna   kadar inanarak; akıl, yetenek ve teknik donanımı birleştirip yaratıcı çözümler üreterek her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmek.
 

Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini temel hedef olarak kabul ederek; ilkeli, dürüst çalışma anlayışımızdan ödün vermeden; alanında deneyimli profesyonel ekibimizle hızlı ve düşük maliyetli onarım hizmetleri sunmak.


Sertifikalarımız